Ви знаходитесь на веб-порталі АНВО України. Дотримуйтеся правил публікації.

Останні новини

 • Вітання з обранням на посаду Президента НАМН України академіка В. І. Цимбалюка
  Вітання з обранням на посаду Президента НАМН України академіка В. І. Цимбалюка

  Президія Академії наук вищої освіти України вітає Заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри нейрохірургії НМУ імені О.О. Богомольця, професора Віталія Івановича Цимбалюка з обранням на посаду президента НАМН України. Бажаємо успіхів, нових здобутків, реалізації всіх намірів в питанні розбудови української медичної науки і сподіваємось на подальшу співпрацю.


  Додано:17/01/2016 докладніше
 • Українські виші отримали доступ до наукових баз
  Українські виші отримали доступ до наукових баз

  Підрозділ наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters провідного світового постачальника аналітичної інформації оголосив про надання своїх інформаційних ресурсів українському Консорціуму e-VERUM, до складу якого увійшли 100 українських університетів та наукових установ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.


  Додано:15/01/2016 докладніше
 • Нагорода – це ще один привід для вдосконалення і зростання
  Нагорода – це ще один привід для вдосконалення і зростання

  Приємну звістку отримав напередодні Нового 2016-го року Анатолій Шостак, доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка Національного університету біоресурсів і природокористування України, професор зі спеціальності «Соціологія управління», член-кореспондент Академії наук Вищої освіти України. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підписав Указ про нагородження його однією з найвищих церковних нагород – Орденом.


  Додано:12/01/2016 докладніше
 • Вітаємо з Днем народження Президента АН ВО України М.І. Дубину!
  Вітаємо з Днем народження Президента АН ВО України М.І. Дубину!

  Президія Академії наук вищої освіти України від імені всього колективу Академії сердечно вітає Президента, доктора філологічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України з Днем народження!


  Додано:04/01/2016 докладніше
 • АКАДЕМІЯ НАУК ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ
  АКАДЕМІЯ НАУК ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

  19 грудня 2015 року відбулися щорічні загальні збори Академії наук вищої освіти України, однієї з найпрестижніших академій, дійсними членами якої є відомі українські та зарубіжні вчені, а колективними її членами стали майже 200 навчальних закладів та установ.


  Додано:25/12/2015 докладніше
 • Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»
  Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»

  Президія Академії наук вищої освіти України засновує пам’ятну медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки», яка щорічно буде вручатись кращим представникам освіти і науки України та іноземним громадянам та установам на тематичних зібраннях, урочистих зборах й інших заходах, що перетинаються з тематикою галузі.


  Додано:05/12/2015 докладніше
 • Порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань
  Порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань

  Цей Порядок визначає механізм затвердження атестаційною колегією МОН рішень про присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника (далі — вчені звання) вченими радами вищих навчальних закладів або вченими (науково-технічними) радами наукових установ (далі — вчені ради).


  Додано:05/12/2015 докладніше
 • За якими програмами будуть готуватись абітурієнти 2016 року?
  За якими програмами будуть готуватись абітурієнти 2016 року?

  Як відомо, щороку МОН готувало нові або оновлені програми ЗНО, за якими повинні готуватись всі, хто складатиме цей іспит. Відповідно до листа МОН від 20.10.2015 № 1/11-15239 у 2016 році ЗНО проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», відповідно до статті 45 Закону України «Про вищу освіту». Відповідне повідомлення є на сайті УЦОЯО


  Додано:10/11/2015 докладніше
 • Вітаємо з Днем української писемності та мови!
  Вітаємо з Днем української писемності та мови!

  Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.


  Додано:09/11/2015 докладніше
 • Міжнародний форум

  До Всесвітнього дня науки Академія наук вищої освіти України за підтримки та участі Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, міжнародних представників наукової та освітянської еліти проводять Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». Форум відбудеться 30 листопада 2015 року в місті Києві у приміщенні конференц-зали «Конгрес» готелю « Братислава». Час роботи Форуму з 12:00 до 16:00. Захід дасть об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків. В урочистій обстановці кращі представники галузі будуть відзначені нагородами та грамотами.


  Додано:30/10/2015 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту