Ви знаходитесь на веб-порталі АНВО України. Дотримуйтеся правил публікації.

Останні новини

 • Г Р А Ф І К прийому Президента та віце-президентів ВГО «Академія наук вищої освіти України» на травень-червень 2018 року
  Г Р А Ф І К прийому Президента та віце-президентів ВГО «Академія наук вищої освіти України» на травень-червень 2018 року

  ГРАФІК прийому Президента та віце-президентів ВГО «Академія наук вищої освіти України» на травень-червень 2018 року затверджено на засіданні Бюро Президії ВГО «АН ВО України» від «24» квітня 2018 р., протокол № 2 Президент ВГО «АН ВО України»


  Додано:15/05/2018 докладніше
 • МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»
  МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»

  03–05 травня 2018 року в місті Чернігів за ініціативи Національного університету біоресурсів і природокористування України, Академії наук вищої освіти України й за підтримки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Чернігівської обласної державної адміністрації було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН», присвячену 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України.


  Додано:14/05/2018 докладніше
 • Гість Академії – норвезький письменник
  Гість Академії – норвезький письменник

  08 травня 2018 року Президію АН ВО України відвідав видатний норвезький письменник, лауреат низки міжнародних нагород, автор кількох десятків книг (включаючи переклади з західних і східних мов) Ерлінг Кіттельсен.


  Додано:14/05/2018 докладніше
 • Греція-Україна: візит дружби і співробітництва
  Греція-Україна: візит дружби і співробітництва

  23 квітня 2018 року до Президії АН ВО України завітала лідер української діаспори в Греції, голова товариства «Українсько-грецька думка» і редактор українських видань газетного та журнального типу в Афінах Галина Маслюк.


  Додано:14/05/2018 докладніше
 • Президія Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої освіти України» висловлює щирі співчуття
  Президія Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої освіти України» висловлює щирі співчуття

  Президія Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої освіти України» висловлює щирі співчуття віце-президенту з суспільних наук доктору юридичних наук, професору, академіку-секретарю відділення права Бобровник Світлані Василівні з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті сина ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА БОБРОВНИК.


  Додано:14/05/2018 докладніше
 • З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!
  З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

  Указом Президента України 8 травня встановлене Днем пам’яті та примирення. У цей день ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, боролися за незалежність України, врятували свою Батьківщину і весь світ. Цьогоріч 9 травня відзначається 73-я річниця Перемоги над фашизмом у Європі. У цей день ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою.


  Додано:08/05/2018 докладніше
 • Виїзне засідання Президії АН ВО України
  Виїзне засідання Президії АН ВО України

  18-19 квітня 2018 року у м. Ужгороді на базі факультету післядипломної освіти та до університетської підготовки ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання надання медичної допомоги на засадах ПМСД».


  Додано:04/05/2018 докладніше
 • Вітаємо із святом Президента ВГО «Академія наук вищої освіти України» з Днем народження!
  Вітаємо Президента ВГО «Академія наук вищої освіти України» з Днем народження!

  Першого травня свій День народження святкує доктор медичних наук, професор, Президент ВГО «Академія наук вищої освіти України», заступник директора з наукової роботи та судових експертиз Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, президент Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України ТАБАЧНІКОВ СТАНІСЛАВ ІСАКОВИЧ.


  Додано:01/05/2018 докладніше
 • 24.04.2018 р. о 16:30 відбудеться засідання Бюро Президії ВГО «АН ВО України»
  24.04.2018 р. о 16:30 відбудеться засідання Бюро Президії ВГО «АН ВО України»

  Президія АН ВО України нагадує, що 24.04.2018 р. о 16:30 за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська,11 відбудеться засідання Бюро Президії ВГО «АН ВО України»


  Додано:27/04/2018 докладніше
 • Результати засідання Президії АН ВОУ від 27.03.2018 р.
  Результати засідання Президії АН ВОУ від 27.03.2018 р.

  Шановні колеги! Інформуємо, що 27 березня 2018 року під головуванням Президента Академії наук вищої освіти України доктора медичних наук, професора, акад. Табачнікова С.І. відбулося засідання Президії АН ВО України, у якому взяли участь 30 її членів, зокрема, віце-президенти, академіки-секретарі фахових відділень, керівники регіональних наукових центрів та голови обласних відділень Академії.


  Додано:02/04/2018 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту