Останні новини

 • Випускники вишів зможуть перевірити свої дипломи
  Випускники вишів зможуть перевірити свої дипломи

  На сайті ДП «Інфоресурс» відкрито сервіс перевірки документів, отриманих випускниками навчальних закладів у 2015 році. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА». Аби уникнути непорозумінь, які можуть виникнути під час вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" та "бакалавр", цього року абітурієнти мають можливість перевірити справжність та наявність внесення документа про отримання певного освітньо-кваліфікаційного рівня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Для цього випускнику необхідно перейти за посиланням та заповнити поля для обробки запиту для отримання інформації. У разі, якщо документ не зареєстровано в ЄДЕБО, випускнику слід звернутися до адміністрації ВНЗ, аби вищий навчальний заклад верифікував видані документи. Як повідомлялось раніше, бакалаври та молодші спеціалісти можуть вступати без оригінала диплома. Відповідний лист розміщено на сайті Міністерства. Джерело: osvita.ua


  Додано:25/07/2015 докладніше
 • Директора Центру оцінювання якості освіти усунули від роботи
  Директора Центру оцінювання якості освіти усунули від роботи

  Про усунення Лікарчука повідомив очільник Міносвіти. Ігорь Лікарчук Фокус Квіт переконаний у чесності Лікарчука Кабінет міністрів України усунув від роботи директора Центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука. Про це на брифінгу заявив Міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє "Українська правда" із посиланням на "Українські новини". "Уряд сьогодні розглянув це питання і вирішив відсторонити від виконання обов'язків, на час проведення розслідування, Лікарчука Ігоря Леонідовича, оскільки дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь", - прокоментував усунення від виконання Лікарчука обов'язків Квіт. Читайте також: Квіт прокоментував обшук в центрі оцінювання: "Побажав би ГПУ спочатку ловити Табачника" Міністр додав, що слідство ніяк не вплине на вступну кампанію, проте він особисто зацікавлений у його прозорості. Нагадаємо, раніше у ГПУ повідомили, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти та науки підробляло результати зовнішнього незалежного оцінювання. 21 липня ГПУ, СБУ та МВС провели спецоперацію у Центрі, де під час обшуків було вилучено комп'ютерне обладнання з доказами зазначених протиправних дій. Крім того, у результаті обшуків генпрокуратура виявила готівку у 130 тисяч доларів та докази незаконного втручання до "Системи оцінювання якості освіти" та "Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання". Було доведено, що посадовці Міносвіти використали зовнішнє незалежне оцінювання для створення корупційного механізму доступу до вищої освіти. Гучна справа виявилася неочікуваною для міністра освіти та науки України Сергія Квіта, оскільки він був переконаний у порядності голови Українського центру оцінювання якості освіти.


  Додано:22/07/2015 докладніше
 • ПОБАЖАННЯ ПРЕЗИДЕНТА АНВО УКРАЇни
  ПОБАЖАННЯ ПРЕЗИДЕНТА АНВО УКРАЇни

  Шановні колеги-академіки! Ось наступив, нарешті, – довгоочікуваний для більшості з нас, – той період літа, коли ми можемо відпочити, привести в порядок думки, завершити нагальні справи і головне – поправити здоров’я. У цей непростий час, коли ворог наполегливо намагається зруйнувати нашу державу, коли реально йде війна, гинуть люди, коли країну накрила інфляція, реально впало виробництво, знизились пенсії і зарплатня – завдання нашої Академії наук вищої освіти України не лише згуртуватись для достойної відсічі зовнішнім і внутрішнім ворогам, але й своїми конкретними здобутками, своєю особистою участю максимально підтримати як державу, так і нашу Академію. Отож, попереду нас всіх очікує складна і напружена робота. Бажаю КОЖНОМУ з ВАС гарного, продуктивного відпочинку, оптимізму, бадьорості духу і – до зустрічі у вересні 2015 року. З повагою, щиро ваш Президент АНВО України, академік М.І. Дубина


  Додано:20/07/2015 докладніше
 • ВР ратифікувала угоду з наукового співробітництва з ЄС
  ВР ратифікувала угоду з наукового співробітництва з ЄС

  Завдяки участі у програмі вчені зможуть отримати доступ до ресурсів обсягом у 80 млрд євро


  Додано:19/07/2015 докладніше
 • У США у робота знайшли самосвідомість
  У США у робота знайшли самосвідомість

  У США у робота знайшли самосвідомістьТрьом роботам була задана головоломка, за результатами якої можна судити про критерії самосвідомості.


  Додано:18/07/2015 докладніше
 • Рада планує звільнити від мобілізації викладачів вишів та науковців
  Рада планує звільнити від мобілізації викладачів вишів та науковців

  Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким пропонується звільнити від мобілізації викладачів вишів та наукових співробітників.


  Додано:04/06/2015 докладніше
 • Чим загрожує операція «укрупнення»
  Чим загрожує операція «укрупнення»

  МОН скоротить перелік спеціальностей в українських ВНЗ.


  Додано:21/04/2015 докладніше
 • Акредитаційна комісія доручила провести перевірку 45 вищих навчальних закладів
  Акредитаційна комісія доручила провести перевірку 45 вищих навчальних закладів

  На завершення 2014/2015 навчального року припиняють чи припинять свою діяльність 60 ВНЗ та відокремлених структурних підрозділів різних ВНЗ (разом), які є юридичними особами.


  Додано:21/04/2015 докладніше
 • III международная научная конференция
  III международная научная конференция "ТЕХНИКА. ТЕХНОЛОГИИ. ОБРАЗОВАНИЕ. БЕЗОПАСНОСТЬ"

  От имени Научно-технического союза машиностроения (Республика Болгария) мы с удовольствием приглашаем Вас принять участие в III международной научной конференции "ТЕХНИКА. ТЕХНОЛОГИИ. ОБРАЗОВАНИЕ. БЕЗОПАСНОСТЬ" на 28-29 мая, 2015 г. в г. Велико Тырново, Болгария.


  Додано:21/01/2015 докладніше
 • Круглий стіл за темою «Енергозбереження в житлово-комунальному господарстві – нагайне питання часу»
  Круглий стіл за темою «Енергозбереження в житлово-комунальному господарстві – нагайне питання часу»

  23 грудня 2014 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, під головуванням віце-президента Академії наук вищої освіти України, керівника відділення «Енергетика та ресурсозбереження» академіка Говорова Пилипа Парамоновича проведено Круглий стіл за темою «Енергозбереження в житлово-комунальному господарстві – нагайне питання часу».


  Додано:21/01/2015 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту