8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!
8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!
Додано:07/05/2017

 

 

 Шановні  академіки, ветерани та співробітники АНВО України!

Указом Президента України 8 травня встановлене Днем пам’яті та примирення. У цей день ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, боролися за незалежність України, врятували свою Батьківщину і весь світ. Ми у вічному боргу перед ними і саме їм завдячуємо мирним небом, свободою, можливістю творити і розвиватися. Їх величний подвиг назавжди залишиться взірцем  патріотизму, вірного служіння своєму народу та Батьківщині.

Цьогоріч 9 травня відзначається 72-а річниця Перемоги над фашизмом у Європі. У цей день ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Герої, які полягли на полях битв, а також сотні тисяч мирного населення, не побачили Перемоги. Уже, на жаль, немає і більшості тих, хто, виборовши свободу і мир, повернулися на післявоєнну землю та відбудовували зруйновані міста і села.  Вічна їм слава!

Україна переживає важкі часи. Прикро, що ми змушені сьогодні захищатися від тих, з ким в 1945 році разом святкували Перемогу. Нині українському народу, як повітря, потрібні нові здобутки і перемоги. Героїчний приклад наших батьків і дідів мусить надихати нас на захист нашої держави, конституційних прав і свобод, відстоювання права кожного громадянина на достойне життя.

 Нинішня дата – це не лише данина історичній пам‘яті визволителів людства від фашистської чуми, а й час для глибоких роздумів про наше сьогодення. Забезпечення миру, збереження єдності українського народу, незалежності і державного суверенітету, подолання економічної кризи, забезпечення якісної освіти, примноження наукового потенціалу, подолання соціальної нерівності – ці поняття актуальні сьогодні як ніколи. Тому, вітаючи з Днем пам’яті та примирення і  Днем Перемоги, бажаємо всім співробітникам Академії наук вищої освіти України миру, міцного здоров’я, мудрості, твердих переконань, милосердя, порядності і віри в Перемогу! 

 

Світла пам'ять переможцям! Честь і слава героям!

 

 

  • 8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту