Члену-кореспонденту АНВО України А.В. Шостаку вручено дві престижні нагороди Євросоюзу
Члену-кореспонденту АНВО України А.В. Шостаку вручено дві престижні нагороди Євросоюзу
Додано:31/12/2013

 

 

 

 

19 грудня 2012 року відбулось засідання вченої Ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. Були заслухані доповідь новообраного академіка АНВО України, д.в.н., проф. А.Й. Мазуркевича "Перспективи застосування клітинних технологій у ветеринарній медицині" та звіт члена-кореспондента НААН України, д.б.н., проф. С.Д. Мельничука "Про проведення державних випробувань пестицидів", а також  розглянуті та затверджені рішення науково-методичної ради університету, представлені д.пед.н., проф. Н.М. Рідей.

Вирішувались питання  обрання за конкурсом, присвоєння вчених звань та різне. Голова Вченої ради, ректор НУБіП України, Герой України, академік НАН України та НААН України  Д.О. Мельничук у своєму виступі проаналізував підсумки року, відзначив реальні досягнення, вказав на невикористані можливості і ресурси університету на шляху до входження у світовий науково-освітній простір.

Були відзначені і оцінені трудові здобутки окремих науково-педагогічних працівників. Зокрема, "за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у науку і освіту та досягнення в галузі виробництва якісної наукової продукції - фундаментальних і прикладних досліджень, освітніх програм, навчально-методичних видань" був відзначений доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка, член Президії АН ВО України А.В. Шостак. Він отримав грошову премію.

Анатолій Шостак - знаний і шанований у колективі  вчений-педагог. Він автор унікальної рейтингової системи, котра допомогла мобілізувати внутрішні резерви колективу, прибрала зрівнялівку, різко підвищила мотивацію до праці, що, зрештою, дало можливість НУБіП України вийти на рівень міжнародного визнання.

Відчутний  внесок А. Шостака і у життєдіяльність АН ВО України - це відзначив у своїй річній звітній доповіді Президент АН ВО України, академік М.І. Дубина. Колеги щиро дякують Анатолію Вікторовичу за його звитяжну працю,  зичать йому міцного здоров'я і подальших творчих  успіхів на благо України!

Джерело: офіційний сайт НУБіП України

  • Члену-кореспонденту АНВО України А.В. Шостаку вручено дві престижні нагороди Євросоюзу
  • Члену-кореспонденту АНВО України А.В. Шостаку вручено дві престижні нагороди Євросоюзу
  • Члену-кореспонденту АНВО України А.В. Шостаку вручено дві престижні нагороди Євросоюзу
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту