Греція-Україна: візит дружби і співробітництва
Греція-Україна: візит дружби і співробітництва
Додано:14/05/2018

 

 

 

 

Греція-Україна: візит дружби і співробітництва  

 

23 квітня 2018 року до Президії АН ВО України завітала лідер української діаспори в Греції, голова товариства «Українсько-грецька думка» і редактор українських видань газетного та журнального типу в Афінах Галина Маслюк.

Високу гостю приймали очільник Академії – її Президент проф. С.І. Табачніков та віце-президент-головний учений секретар проф. Р.Г. Процюк. Були присутні і представники Ради молодих учених Академії – головний редактор журналу Ради молодих учених АН ВО України кандидат філологічних наук Назарій Назаров і магістрант Київського національного університету імені Тараса Шевченка Тарас Голота, який зробив низку чудових фотографій цієї теплої зустрічі.     

Галина Маслюк розповіла про досвід роботи в Афінах українських шкіл, вихід українського «Вісника» та висвітлення цього факту в грецькій пресі, урочисте святкування в Афінах – за участі представників українських діаспор із різних країн та гостей з України – одразу трьох ювілеїв: товариства «Українсько-грецька думка», української школи та першої в Греції української газети.   

Пані Галині належить чільне місце в організації в Греції українського культурного простору та його інформаційного забезпечення.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо перспектив співробітництва Академії з установами Греції як у гуманітарно-культурній сфері, так і в інших галузях.

Зокрема грецький психіатр-нарколог Димітріс Теодоролеас здійснює науково-практичні контакти в професійній сфері зі своїм українським колегою Станіславом Табачніковим. Грецький лікар і вчений узяв участь восени 2017 року в представницькій Міжнародній конференції.  

Керівники Академії С.І. Табачніков і Р.Г. Процюк нагородили Галину Маслюк медаллю імені Миколи Дубини, а Димітріса Теодоролеаса – медаллю імені Олександра Богомольця. Ці нагороди не тільки відзначають високі заслуги грецьких діячів на ниві науки та культури, у сфері розвитку зв’язків між двома державами, а й слугують справі пропагування АН ВО України у країнах Європейського Союзу.

  • Греція-Україна: візит дружби і співробітництва
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту