Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»
Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»
Додано:05/12/2015

 

 

Академія наук вищої освіти України

16.10.2015 р.                         НАКАЗ                                     №15

                                  м.Київ                                        

«Про встановлення відзнаки Президією АН ВО України — пам’ятної медалі «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»

Президія Академії наук вищої освіти України засновує пам’ятну медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки», яка щорічно буде вручатись кращим представникам освіти і науки України та іноземним громадянам та установам на тематичних зібраннях, урочистих зборах й інших заходах, що перетинаються з тематикою галузі.

На заключній частині Міжнародного Форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», який відбудеться 30.11. 2015 р. у конференц-залі «Конгрес» готелю «Братислава» НАКАЗУЮ:

І. Відзначити флагманів освіти і науки України пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та видати іменні Сертифікати учасника Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності і розвитку суспільства» та вручити книги пошани «Науковці та освітяни України», а саме:

  1. ПАТОН БОРИС ЄВГЕНОВИЧ
  1. ДУБИНА МИКОЛА ІВАНОВИЧ
  1. ПИРОЖКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
  1. АБРАГАМОВИЧ ОРЕСТ ОСТАПОВИЧ
  1. АНДРУШКІВ БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
  1. БАРАНІВСЬКИЙ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ
  1. БОГОЛІБ ТЕТЯНА МАКСИМІВНА
  1. БОЙКО ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  1. ВОРОНІНА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА
  1. ВОЖЕГОВА РАЇСА АНАТОЛІЇВНА
  1. АНДРЕЙЦЕВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
  1. ГАДЗАЛО ЯРОСЛАВ  МИХАЙЛОВИЧ
  1. ГОНЧАРЕНКО ВЛАДЛЕН ГНАТОВИЧ
  1. ГРИЦАЄНКО ЗІНАЇДА МАРТИНІВНА
  1. ДЕМБІЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ЙОСИПОВИЧ
  1. ДЕНИСОВ ВОЛОДИМИР НАУМОВИЧ
  1. ДОНЧЕНКО АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  1. ДОВГАНЬ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
  1. ЗАРЕМБА ЄВГЕНІЯ ХОМІВНА
  1. ЗБОРОВСЬКА ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
  1. ЗЯБЛІЦЕВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  1. ІНШИН МИКОЛА ІВАНОВИЧ
  1. КВАСНЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ
  1. КИЯК ЮЛІАН ГРИГОРОВИЧ
  1. КЛИМОВИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГАРІЙОВИЧ
  1. КОЛОСОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ
  1. КРАВЦІВ РОМАН ЙОСИПОВИЧ
  1. КУТЬКО ІГОР ІВАНОВИЧ
  1. МАКСИМЕНКО СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ
  1. МОЙСЕЄНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА
  1. ОСУХОВСЬКА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА
  1. ПАРІЙ ВАЛЕНТИН ДМИТРОВИЧ
  1. МОСТЕНСЬКА ТЕТЯНА  ЛЕОНІДІВНА
  1. ПОЛЯКОВ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
  1. ПОНОМАРЬОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
  1. РАХМАНОВ ВАГІФ МАМЕД ОГЛИ
  1. РЕВА ЛАРИСА ГРИГОРІВНА
  1. САВЧУК ВАРФОЛОМІЙ СТЕПАНОВИЧ
  1. САМОЙЛЕНКО ГРИГОРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  1. СВИЩ НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
  1. СМИНТИНА ВАЛЕРІЙ АНДРІЙОВИЧ
  1. ТАБАЧНІКОВ СТАНІСЛАВ ІСАКОВИЧ
  1. ТАЦІЙ ВАСИЛЬ ЯКОВИЧ  
  1. ФУРДИЧКО ОРЕСТ ІВАНОВИЧ
  1. ЧАЙКА ГРИГОРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  1. ЧЕРЕП АЛЛА ВАСИЛІВНА
  1. ЯРМОЛЕНКО МАРІЯ ІВАНІВНА
  1. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
  1. УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІННОВАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР» МІСТА КРИВОГО РОГУ
  1. УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
  1. МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
  1. НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМ. П.Л. ШУПИКА
  1. НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ
  1. НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ПЕТРОВИЧА ДРАГОМАНОВА
  1. НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
  1. ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТЕХНІКУМ КОНОТОПСЬКОГО ІНСТИТУТУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
  1. ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ КОНОТОПСЬКОГО ІНСТИТУТУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  «БРОДІВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА»
  1. ПОЛТАВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ТЕХНІКУМ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПОЖИВЧОЇ СПІЛКИ
  1. ДЕРЖАВНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ІІІ СТУПЕНЯ

КИЇВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

ПОРХУН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.

РУМША ДМИТРО

  1. ПРИЛУЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ І.Я. ФРАНКА
  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ
  1. ЧЕРКАСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
  1. ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БЕРДИЧІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
  1. ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ТОРГОВО-ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
  1. ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КАТЮЖАНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
  1. ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСИЛІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
  1. ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«КОЗЯТИНСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ»

  1. ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

       «МУКАЧІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА»

  1. ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

       «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНО-ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ»

  1. ПРОФЕСІЙНО ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ІІ АТЕСТАЦІЙНОГО РІВНЯ «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №8»
  1. РАВА-РУСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ.
  1. ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА ТУРИЗМУ
  1. СОКИРИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУТУ
  1. ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ
  1. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА ІІ СТУПЕНЯ-ЛІЦЕЙ»
  1. ПОКАЗІЙ АНТОНІНА ПЕТРІВНА - ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ МАКАРІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ»
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №100 «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І–ІІ СТУПЕНІВ – ЛІЦЕЙ»
  1. МАКАРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ»

  1. НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ГІМНАЗІЯ №23 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №11 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ-КОЛЕГІУМ» №51 ІМЕНІ Г.О. ПОТЬОМКІНА ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
  1. ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» №9 ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ЗАЛУЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ЛЮБИСТОК”» ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. КОЛКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
  1. КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ № 41 «РАЙДУГА»
  1. НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ПЕРША ЛАСТІВКА».
  1. НОВОАНДРІЇВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
  1. ОМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. ВОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. ЛІЦЕЙ №293 І–ІІІ СТУПЕНІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
  1. МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 89 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 141 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ  АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ О.В. МІШУКОВА

     ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ТАВРІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИСТЕЦТВ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  2. БАНИЛОВО-ПІДГІРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БАНИЛОВО-ПІДГІРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ГІМНАЗІЯ № 9 КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СТАХАНОВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 26 СТАХАНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №82 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 172 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. АНДРІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ

        СЛОВ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  1. АНТОНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 21 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. БОЯРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. БОЛГРАДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 2

       БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  1. ВЕНДИЧАНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ГІМНАЗІЯ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДЕНИШІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.Г. БОНДАРЧУКА
  1. ДРІМАЙЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ КУЛИКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 23
  1. ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ С. ТУР’Я ПАСІКА
  1. ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ДЗВИНЯЧ ЗАЛІЩИЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ЗЕЛЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 38 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ЗОЛОТОНІСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 1 ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОРІЧЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ» ЛУТУГИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ–ІІІ СТУПЕНІВ “СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ”» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НІКОПОЛЬСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №23»
  1. КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №41

       КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЮЖНЕНСЬКА АВТОРСЬКА М.П. ГУЗИКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – КОМПЛЕКС І–ІІІ СТУПЕНІВ ЮЖНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
  1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ РЕСУРСНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 3» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 129

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ПРОФІЛЮ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   

  1. КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №8  І–ІІ СТУПЕНІВ
  1. МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 17 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 29 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 34 
  1. МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 60 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СЕРЕДНЯ ЗОШ №7  З ІНТЕРНАТНИМ ВІДДІЛЕННЯМ М. НОВОМОСКОВСЬКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ПОЛТАВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №3 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СУБОТЦІВСЬКА ЗОШ ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СТОРОЖИНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І–ІІІ СТУПЕНІВ CТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ТРОСТЯНЕЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №5 ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №38 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №17 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №170 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІ СТУПЕНІВ №14 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 46 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ЧЕРНІВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 24 ІМЕНІ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ
  1. ЧЕРНІВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3
  1. ЧЕЧЕЛІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ПЕТРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  1. КУП’ЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЯСЛА-САДОК №12 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №4 «ВИШЕНЬКА»..
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК № 6 «ЗОЛОТА РИБКА» М. СЛАВУТА  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №42 «ДИВОСВІТ» М. ЛЬВОВА..
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «СПАДКОЄМЕЦЬ» М. БОЯРКА
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 «ПОДОЛЯНОЧКА» М. СЛАВУТА
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №68 «ЗОЛОТА РИБКА» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 «ПОПЕЛЮШКА» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. ЧЕРНІВЦІ.
  1. ВИНОГРАДНЕНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК НОВОАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №9 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №29 ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 10 МІСТА ЛУЦЬКА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №11 «ЛЯЛЕЧКА» ІЛЛІЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 21 «ЗОЛОТА РИБКА» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 25 ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ «МАЛЮК» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 54 «ЧЕБУРАШКА» КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 63 «ПОСМІШКА» ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК» №52 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 84 «ЖУРАВЛИК» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 140 «МАЛЯТКО» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 762 «ЛИБІДЬ» М. КИЇВ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СОНЕЧКО» ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК «РОМАШКА» РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ДУБРОВИЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 4 «МАЛЯТКО» МІСТА ДУБРОВИЦІ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ  ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 190 ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ САКСАГАНСЬКОГО РАЙОНУ М. КРИВОГО РОГУ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 255 ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІНГУЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ М. КРИВОГО РОГУ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЮЖНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 4 “КАЗКА”»
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 85 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 150 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) № 453 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 42 САКСАГАНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КРИВОГО РОГУ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КОМБІНОВАНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК № 216» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)  №244»
  1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОМУНАЛЬНИЙ КОМБІНОВАНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 60 ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО  НАПРЯМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ КОМБІНОВАНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 71 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ЛЕТАВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БЕРІЗКА» ЧЕМЕРОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК» №4
  1. ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК» №114 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ПУТИЛЬСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
  1. ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК» №137 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 29 «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА» КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 36 ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ М. ЧЕРНІВЦІ
  1. ТОПІЛЬСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) «ТОПОЛЬОК» ПІСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКЛЇ ОБЛАСТІ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 10 САНАТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ТУБЕРКУЛЬОЗНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПУТИЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 38 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ З ГРУПАМИ ІНТЕНСИВНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 65 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 76 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  1. БАЛАКЛІЙСЬКА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
  1. ФАСТІВСЬКА ШКОЛА НАРОДНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ФАСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  1. ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  1. РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  2.  

 

ІІ.  Головному ученому секретарю, акад. Табачнікову С.І. поінформувати учасників звітних Загальних зборів 19.12.2015 р. про підсумки проведення Міжнародного форуму ««Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності і розвитку суспільства».

 

 

Президент Академії наук вищої освіти України              Микола ДУБИНА

  • Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту