Міжнародний форум
Додано:30/10/2015

Завантажити

 

 

Шановні колеги!

До Всесвітнього дня науки Академія наук вищої освіти України за підтримки та участі Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, міжнародних представників наукової та освітянської еліти проводять Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства».

Головою організаційного комітету є Микола Іванович Дубина. Інформаційним партнером і співорганізатором є УІВЦ «Галактика».

Мета Форуму – скоординувати зусилля наукової еліти для розв'язання кризової ситуації, налагодити механізм демократичного діалогу з державними інституціями, залучити широке коло науковців та освітян, представників урядових структур і засобів масової інформації до обговорення питання щодо реального стану та проблем реформування науково-освітянської сфери України.

У рамках Форуму заплановано випустити видання « Науковці та освітяни України» з інформаційними даними та науковими напрацюваннями, що видається на кошти спонсорів та учасників. Книга буде безкоштовно розповсюджу­ватися через міністерства та відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, презентуватися на міжнародних форумах, виставках, презентаціях симпозіумах, семінарах та інших зібраннях.

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі Форуму та надати матеріали про свою професійну діяльність, а також підготувати тези доповідей для публікації в іміджевому виданні. Обсяг іміджевої статті — до 3500 знаків з пробілами, доповіді – 11 500 знаків з пробілами.

Форум відбудеться 30 листопада 2015 року в місті Києві у приміщенні конференц-зали «Конгрес» готелю « Братислава». Час роботи Форуму з 12:00 до 16:00. Захід дасть об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків. В урочистій обстановці кращі представники галузі будуть відзначені нагородами та грамотами.

Ваша участь у Міжнародному форумі, як і участь сотень українців, викликає великий інтерес світової спільноти до наукового потенціалу держави, який є потужним інтелектуальним, політичним, економічним, культурним ресурсом для розвитку демократичної України та утвердження її доброго імені у світі.

Інформація про учасників Форуму розміщена на сайті http://naukaosvita.simplesite.com і постійно оновлюється.

 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту