МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»
МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»
Додано:14/05/2018

 

 

МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»

03–05 травня 2018 року в місті Чернігів за ініціативи Національного університету біоресурсів і природокористування України, Академії наук вищої освіти України й за підтримки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Чернігівської обласної державної адміністрації було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН», присвячену 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У рамках конференції, яка зібрала понад 100 фахівців з ветеринарної медицини, провідних учених фізіологічної науки з України, Білорусі, Польщі, Угорщини, Албанії та Чехії, разом із ветеринарними лікарями Чернігівської області було розглянуто сучасні досягнення у галузі фізіології сільськогосподарських тварин та можливості впровадження новітніх наукових досліджень і розробок у виробництво та практику ветеринарної медицини.

Фізіологічну школу Національного університету біоресурсів і природокористування України представляли співзасновники Асоціації фізіологів тварин вищих навчальних закладів і наукових установ України аграрного профілю доктор вет. наук, професор, академік АН ВО України Карповський В.І., який одночасно є президентом фахової Асоціації; доктор с.-г. наук, професор, академік АН ВО України Трокоз В.О. та їхні учні: канд. вет. н., доцент Криворучко В. І. та канд. вет. н., доцент, докторант Данчук О.В.

Президія першого пленарного зсідання (зліва направо): Ткалич Ю.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА; Павлішен Ю. В., начальник Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України в Чернігівській області; Сергієнко С.Ф., заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації; Отченашко В. В., начальник науково-дослідної частини НУБіП України; Карповський В. І., президент Асоціації фізіологів тварин вищих навчальних закладів і наукових установ України аграрного профілю; Радчиков В. Ф., завідувач лабораторії годівлі та фізіології живлення великої рогатої худоби Науково-практичного центру НАН Білорусі з тваринництва.

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко у вступному слові розповів про розвиток тваринництва та інвестиційний потенціал Чернігівщини і зазначив важливу роль даного заходу для розвитку галузі.

  • МІЖНАРОДНАНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту