Нагорода Європейської науково-промислової палати
Нагорода Європейської науково-промислової палати
Додано:06/06/2017

 

 

 

Нагорода Європейської науково-промислової палати
 

Відділ освіти і науки Європейської науково-промислової палати нагородив дипломом якості та Золотою медаллю Шостака Анатолія Вікторовича - доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту, професора із  спеціальності «Соціологія управління», Заслуженого працівника освіти України Національного університету біоресурсів і природокористування. Ось лист, що надійшов на адресу університету в кінці 2016 року:

 

 

Коротка довідка. Європейська науково-промислова палата була створена в липні 1992 року і зареєстрована в Європі (Reg № 97740640582) як некомерційна, не політична асоціація, метою якої є зміцнення міжнародних наукових, культурних і економічних зв'язків. ЄНПП активно взаємодіє з провідними освітніми, науковими і виробничими центрами, Європейськими торгово-промисловими палатами, асоціаціями малих і середніх підприємств. В Україні та країнах СНД, ЄНПП діє в рамках міждержавних угод і сприяє зміцненню співробітництва з основними напрямками, визначеними цими угодами.

 Європейська науково-промислова палата  нагороджує медалями кращих громадян незалежно від країни проживання, національності та віросповідання. Основним критерієм є високий професіоналізм лауреата і його саме відповідальне ставлення до роботи і суспільства. Європалата також нагороджує установи вищої якості спеціальним дипломом (diploma di merito) а також дипломом із золотою медаллю. Для того щоб отримати диплом, необхідно бути номінованим принаймі однією з відомих у Європі провідних установ.

Диплом з медаллю є однією з найпрестижніших європейських нагород.

 

      

 

І ось, після кількамісячних формальностей, пов’язаних з процедурними питаннями, відбулося вручення нагород. На засіданні Вченої ради університету  24 травня 2017 року, ректор С. Ніколаєнко урочисто вручив А. Шостаку диплом Di Merito (За Заслуги),  Європейську  Золоту медаль та дипломатичний паспорт Європалати.

Вручаючи нагороди, ректор зазначив, що це великий успіх і міжнародне визнання НУБіП і побажав Анатолію Вікторовичу подальших творчих здобутків у розвитку та зміцненні міжнародних зв'язків та поглибленню співпраці з европейськими колегами.

 

 

 

 

Доктор ветеринарних наук, професор,
академік АН ВО України,
директор НДІ Здоров’я тварин                                                                Засєкін Д.А.

 

 

 

Додаткова інформація

http://kps-ua.net/2010/kiyivska/shostak-anatolij-viktorovich

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4061/news/1469779155.html

 

 

  • Нагорода Європейської науково-промислової палати
  • Нагорода Європейської науково-промислової палати
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту