НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ!
НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ!
Додано:01/05/2021

01 травня свій день народження святкує доктор медичних наук, професор, в.о. директора ДУ «Науково-дослідний інститут психіатрії МОЗ України», президент Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України, президент  громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» (далі – Академія) ТАБАЧНІКОВ СТАНІСЛАВ ІСАКОВИЧ.

   З цієї приємної нагоди Президія Академії адресує найщиріші й сердечні вітання!

     Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, вболівання за здоров’я та життя українців принесли заслужений авторитет серед усієї медичної спільноти. Під Вашим наставництвом виконано та захищено десятки кандидатських і докторських дисертацій; видано понад 600 наукових праць.  Але найголовніша Ваша риса характеру і здобуток, які даровані Вам Богом  – це людяність, мудрість, неймовірно добре ставлення до людей. І Ви щедро ділитися цим з оточуючими. Тож нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

   Щиро бажаємо Вам, вельмишановний Станіславе Ісаковичу, міцного-міцного здоров’я, подальших творчих успіхів, життєвої енергії, наснаги у ваших добрих справах, в усіх починаннях і звершеннях на користь нашої Академії та рідної України!

   Доброго вам здоров’я, мирного неба, щастя безмежного людського, сімейного затишку, Божої ласки та благодаті на многії-многії літа!

 

 

З  глибокою повагою та найщирішими побажаннями,

Президія ГО «НАН ВО України»

  • НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ!
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту