Національному університету біоресурсів і природокористування України 120 років
Національному університету біоресурсів і природокористування України 120 років
Додано:31/05/2018

 

 

23-25 травня 2018 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулися урочисті заходи з нагоди 120-річчя вишу.  Особливою подією стала Міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя». На конференції обговорювалися надзвичайно актуальні питання сьогодення і найближчого майбутнього, на чому наголошували неодноразово у вітаннях і доповідях почесні гості та учасники, колеги з-за кордону. На захід прибули делегації із США, Південної Кореї, Китаю, В’єтнаму, Нігерії, Нідерландів, Кіпру, Німеччини, Франції, Австрії, Чехії, Польщі, Литви, Латвії та інших країн світу.

Участь у конференції взяла рекордна кількість – понад 1100 (!) викладачів, науковців, молодих учених, студентів, громадських діячів, які представляють найрізноманітніші наукові напрями. Тільки з огляду пленарних доповідей, можна  стверджувати, що університети наук про життя (як прийнято їх називати в європейській практиці) на кшталт НУБіП України – це потужні освітні і наукові установи, які через свої викладацькі і студентські колективи здатні й зобов’язані формувати цілі нашого майбутнього розвитку та розробляти шляхи їх досягнення.

     Гостей та учасників заходу привітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Він і представив почесну Президію. Ознаменувало початок пленарного засідання виконання гімну університету. А потім настала черга вітань учасникам конференції.

Привітання учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя» ректора С.М. Ніколаєнка

 

Потому перейшли до пленарних доповідей. На правах господаря першу, присвячену ролі університету у сучасному світі, представив ректор Станіслав Ніколаєнко.

          Звертаючись до присутніх, Станіслав Миколайович зазначив, що роль університетів наук про життя в реалізації концепції сталого розвитку світу є незаперечною.

          До цього заходу долучилася і «Академія наук вищої освіти України». Від Президії АН ВО України був присутній віце-президент-головний учений секретар АН ВОУ, доктор медичних наук, професор, акад. Процюк Р.Г., який від імені Академії та її Президента доктора медичних наук, професора, акад. Табачнікова С.І. щиро привітав колектив та студентів НУБіП України зі знаменною подією – 120-річчя від дня заснування вишу.

          Акад. Процюк Р.Г. вручив ректору університету, доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України Ніколаєнку С.М. найвищу академічну нагороду – медаль Святого Володимира, побажавши йому міцного здоров’я, життєвої наснаги, подальших професійних успіхів в організаційній та науково-педагогічній діяльності!

  

Вітання від імені Академії та її Президента д-ра мед. н., проф., акад.  Табачнікова С.І. ректора НУБіП України, д-ра пед. н., проф., чл.-кор. НАПНУ Ніколаєнка С.М.

 

 Акад. Процюк Р.Г. на Міжнародній науково-практичній конференції «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя»

 

Гості та учасники заходів з нагоди 120-річчя від дня заснування НУБіП України

  • Національному університету біоресурсів і природокористування України 120 років
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту