Увага! Надзвичайно важливо!
Всім небайдужим членам Академії
Додано:30/09/2016

 

 

 

Увага! Надзвичайно важливо!

 Наближаються звітно-виборні Загальні  збори, на яких (крім багатьох інших питань) треба обов’язково затвердити нову редакцію Статуту – головного документу, котрий регламентує всі  всі види діяльністі Академії.

 Адміністрація сайту відкрила у розділі «Документи» спеціальну рубрику «Статут Академії», де на розгляд членів академії і наукової громадськості з метою широкого обговорення запропоновано Проект нової редакції Статуту ВГО АН ВО України, що зумовлено новою законодавчою базою і необхідністю оптимізувати роботу Академії.

 Як зазначив Президент Академії і її засновник М. І. Дубина «нашим першочерговим завданням є внесення таких змін та доповнень до Статуту Академії, які б не замарали її авторитет, набутий з моменту заснування та  відповідали б усім законодавчим вимогам. Цей документ - обличчя Академії, який створюється на тривалий час».

 Він також звернув особливу увагу на ті аспекти проекту Статуту, які мають бути обов‘язково відображені у документі: порядок набуття і припинення членства в Академії, права та обов'язки її членів; наявність наукових ступенів (доктора наук для академіків, кандидата наук для член-кореспондентів) та вчених звань (професора, доцента – відповідно); терміни перебування в Академії; структура, функціональні обов‘язки керівних органів, тощо.

-Крім того, разом із розробкою нової редакції Статуту Академії, вважаю доречним  також оновити Положення про Президію, Положення про Відділення, Положення про обрання академіків та Положення про контрольно-ревізійну комісію, про що згадується в тексті Статуту.

 Усім бажаючим, небайдужим до діяльності Академії пропоную долучитись до обговорення Нової редакції Статуту АН ВО України та прошу висловити зауваження, заперечення і пропозиції, - підкреслив Президент.

 

Адміністрація сайту відкрила також новий розділ «НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ». Небайдужі читачі можуть подавати сюди не  лише РЕЛЯЦІЇ і ВІТАЛЬНІ матеріали до 25-річчя АН ВО України (у 2017 році), але й розмістити тут аналітичні, критичні, філософські роздуми тощо. Це може стосуватись також ЮВІЛЕЇВ (круглих дат) видатних, знаних в Україні та за її межами вчених – членів Академії.

Адміністрація сайту нагадує, що сайт двомовний і пропонує  подавати друковані матеріали не лише українською, але й англійською мовами (див. приклади розміщення) і тоді інформація буде доступна всьому світові.

Адміністрація сайту звертає увагу, що наш сайт безпосередньо пов’язаний з усіма популярними соцмережами, отож будь-який матеріал (статті, журнали, повідомлення) може бути легко конвертований у Твіттер, Вконтакте, Онокласники, ЖЖ, ФейсБук та інші. Можна також писати відгуки, рецензії, влаштовувати форуми тощо.

КОРИСТУЙТЕСЬ НЕОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ САЙТУ!

  • Увага! Надзвичайно важливо!
 
Коментарі
Ruslan Shatrov

Уважно ознайомився з новою редакцією Статуту АН ВО. Вважаю, що він складений досить грамотно, відповідає існуючим нормативним вимогам і у такій редакції його можна приймати за основу.

Anatoliy Shostak

Мені доводилось працювати у складі комісії, що розробляла Статут для іншої ВГО. Тому уважно прочитав нову редакцію Статуту. Скажу відразу: для порівняння варто було б розмістити діючу (стару) редакцію. Зацікавленим читачам дещо нагадаю. З 1 січня 2013 року в силу вступив Закон України «Про громадські об'єднання». Згідно з Законом, права та обов'язки, встановлені законами України для громадських організацій, поширюються на всі громадські об'єднання. Громадські організації, створені раніше, не потребують перереєстрації. Статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій мають бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п'яти років (до 2018 року). Спілки громадських організацій (союзи, асоціації, інші об'єднання громадських організацій), створені раніше, визнаються громадськими спілками, утвореними на підставі цього Закону.
Не всі, напевно, знають, що статті цього Закону узгоджені з фундаментальними принципами щодо статусу неурядових організацій в Європі (Прийнято учасниками багатосторонньої зустрічі, організованою Радою Європи). Страсбург, 5 липня 2002 року. Не дуже молодим академікам, котрі наполягають за будь-яку ціну «протащити» у Статут вікове обмеження для Президента хочу нагадати приклад НАНУ, де Президенту виповнилося 98 (!) років. І невідомо, ЩО було б наразі з Національною Академією наук і чи існувала б вона ВЗАГАЛІ, якби не Президент Б.Є. Патон. Все залежить від ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ людини.
Вважаю, що запропонована Президентом Дубиною М.І. редакція Статуту відповідає всім формальним вимогам і може бути прийнята за ОСНОВУ.

Yaroslav Rudyk

Підтримуємо діяльність, використовуємо можливості!!!

Yaroslav Rudyk

Підтримуємо діяльність, використовуємо можливості!!!

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту