Вітаємо  з Днем народження Шостака Анатолія Вікторовича!
Вітаємо з Днем народження Шостака Анатолія Вікторовича!
Додано:03/07/2017

 

 

 

 

Щиро вітаємо ​з Ювілеєм Заслуженого працівника освіти України, доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту, професора із  спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України, члена Президії АН ВОУ, відповідального за Сектор інформатики та ведення сайту,
члена-кореспондента АН ВО України

 

ШОСТАКА АНАТОЛІЯ ВІКТОРОВИЧА!

 

Народився в м. Козелець Чернігівської обл. Випускник Козелецької середньої школи № 1. Після трирічної служби в армії вступив до Ніжинського ордена «Знак Пошани» технікуму механізації с/г ім. Ленінського комсомолу (1969-1972). Отримав диплом за спеціальністю «інженер-педагог» в Українській ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії, закінчивши її з відзнакою (1976-1981).

Між навчанням в технікумі і академії А. В. Шостак працював інженером-технологом у Козелецькому районному об'єднанні «Сільгосптехніка» (1972-1976). Після навчання працював у Кустанайській області Казахстану, готуючи до роботи і очолюючи студентські механізовані загони (1983-1986). З 1993 року є доцентом кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М. П. Момотенка технічного навчально-наукового інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП). Протягом 1999-2004 років Анатолій Вікторович очолював рейтингову комісію університету як розробник унікальної методики оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників і структурних підрозділів. У 2006 році стажувався на всесвітньо відомій фірмі Bosch Rexroth AG (м. Ельхінген, Німеччина).

Приймає активну участь у суспільній та політичній діяльності: понад 25 років очолює профком Технічного ПНІ; обраний головою правління товариства аграрних інженерів НУБіП; обирався депутатом міської ради, делегатом різних з'їздів, член ради заслужених учених НУБіП. Він є провідний лектор та кращий наставник академічних груп.

А. В. Шостак - автор понад 300 наукових робіт українською, російською, англійською та німецькою мовами; під його науковим керівництвом успішно захистили дипломи понад 500 студентів. Наукові роботи вченого відзначені медалями, дипломами та сертифікатами багатьох міжнародних виставок.

Заслужений науково-педагогічний працівник НУБіП України (2005). Заслужений працівник науки і освіти (Росія, 2012). Почесний доктор наук Doctor of Science, Honoris CAUSA (2012). Відмінник освіти України (2000). Відмінник технічної служ

би України (2004). Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2003). Нагороджений трудовою відзнакою «Знак Пошани» (2004). Член-кореспондент Академії наук вищої освіти України (2011). У 2012 році йому присвоєно вчене звання «професор». За видатні успіхи в галузі гуманітарних та природничих наук нагороджений Срібною медаллю ім. В. І. Вер- надського (2012) та Золотою медаллю «За новаторську роботу в галузі вищої освіти» (2013). Отримав найвищу нагороду ФПУ - нагрудний знак «Профспілкова відзнака» (2013). Нагороджений медаллю Святого Володимира AH ВО України (2013). Визнаний "Кращим освітянином України 2010 року", лауреатом відзнаки «Залиш мені в спадщину думку найвищу». Нагороджений дипломами всеукраїнської програми «Національні лідери України» (2012).

Нагороджений престижними орденами Євросоюзу: LABORE ЕТ SCIENTIA «Працею і знаннями» (2013) і PRIMUS INTER PARES «Перший Серед Рівних» (2014); Золотою медаллю Gold medal European Quality «Європейська якість» (2013) і Золотою медаллю ім. Макса Вебера Medal of Maximilian Weber (Мюнхен, 2014) «за визнаний світовою спільнотою вклад у соціологічну науку і освіту». У відповідності з рішенням департаменту з нагород Європейського науково-промислового консорціуму (ESIC) та «за особливі заслуги і досягнення в розвитку педагогічних наук і освіти» нагороджений Золотою медаллю Костянтина Ушинського «Medal of Konstantin Ushinsky» (2017). Отримав російський патент (авторське свідоцтво) «за розробку і впровадження методики визначення рейтингу суб'єктів діяльності університетів та їх структурних підрозділів» (2017). В університетах України та інших ВНЗ різних рівнів акредитації ця методика працює вже понад 20 років.

За заслуги з відродження духовності в Україні отримав Медаль та Орден святих Кирила і Мефодія (2016). Указом Президента України йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2016). Захоплюється музикою, психологією, поезією. Життєве кредо Анатолія Вікторовича: «Стережись байдужих - саме від їхнього мовчазного неспротиву твориться все зло на світі».

 

 

Шановний Анатолію Вікторовичу!
 

Президія Академії наук вищої освіти України щиро вітає Вас з Ювілеєм!

Своєю сумлінною працею, багатим життєвим і професійним досвідом  Ви заслужили глибоку повагу серед колег та однодумців. Нехай Ваш життєвий шлях буде насичений приємними подіями, щастям, радістю та всіма земними благами!

Прийміть від нас найщиріші вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, мирного неба, добра, благополуччя, щасливого та активного довголіття, життєвої енергії і наснаги!

Президія АН ВО України дуже вдячна Вам за той вагомий внесок, який Ви робите в розвиток Академії.

 

 

З повагою
За дорученням Президії АН ВО України,  
д-р. мед.н., проф., в.о. Президента    
                                           акад. С.І. Табачніков

 

  • Вітаємо  з Днем народження Шостака Анатолія Вікторовича!
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту