Вітаємо із святом –   Днем знань!
Вітаємо із святом – Днем знань!
Додано:01/09/2017

 

 

 

Шановна освітянська спільното!

Перший день осені завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже Першого вересня –  це День знань. Здобуті знання – той компас, який допоможе орієнтуватися в житті кожному із нас. Про знання можна висловлюватись багато, тому що це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього. Нині сам час настійливо вимагає: не хочеш відстати від життя — учись! А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог!

Тож сьогодні, 1 вересня, Президія Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої освіти України» щиро вітає Вас із початком нового навчального року!

Бажаємо Вам, дорогі колеги, подальших творчих успіхів та досягнення омріяної мети! Переконані, ваші здібності, розум, мудрість, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у розвитку нашої країни, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної особи.

Найщиріші слова подяки — вчителям та педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави! Їх мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе міцне здоров’я, добрий настрій  та творчу наснагу!

Зі святом, дорогі колеги! Хай Вам щастить!

 

 

З повагою,
В.о. Президента АН ВО України                            акад. С.І. Табачніков  

 

В.о. віце-президента- 
головного ученого секретаря                                 акад. С.В. Зябліцев

  •  Вітаємо із святом –   Днем знань!
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту