З Днем пам’яті та примирення і  Днем Перемоги!
З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!
Додано:08/05/2018


 Шановні  академіки, ветерани та співробітники АНВО України!
 

Указом Президента України 8 травня встановлене Днем пам’яті та примирення.  У цей день ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, боролися за незалежність України, врятували свою Батьківщину і весь світ. Ми у вічному боргу перед ними і саме їм завдячуємо мирним небом, свободою, можливістю творити і розвиватися. Їх величний подвиг назавжди залишиться взірцем  патріотизму, вірного служіння своєму народу та Батьківщині.

Цьогоріч 9 травня відзначається 73-я річниця Перемоги над фашизмом у Європі. У цей день ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Герої, які полягли на полях битв, а також сотні тисяч мирного населення, не побачили Перемоги. Уже, на жаль, немає і більшості тих, хто, виборовши свободу і мир, повернулися на післявоєнну землю та відбудовували зруйновані міста і села.  Вічна їм слава!

Україна переживає важкі часи. Прикро, що ми змушені сьогодні захищатися від тих, з ким в 1945 році разом святкували Перемогу. Нині українському народу, як повітря, потрібні нові здобутки і перемоги. Героїчний приклад наших батьків і дідів мусить надихати нас на захист нашої держави, конституційних прав і свобод, відстоювання права кожного громадянина на достойне життя.

І ще.  Гидко, коли нинішні демагоги-інтерпретатори трактують події майже 80-річної давності, знаходячись у СУЧАСНИХ СВІТОВИХ КООРДИНАТАХ, маючи НЕОБМЕЖЕНИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ та зовсім ІНШЕ ВИХОВАННЯ і СВІТОСПРИЙНЯТТЯ. Вони рішуче беруться «виправляти» помилки минулого… Вже "підправили" Куликовську битву і Льодове побоїще… Але ж трактовка подій 1000-літньої давності не збурює суспільство, на відміну від подій Другої світової війни. Історія НЕ ТЕРПИТЬ частки «якби».
 

Слава і світла пам’ять ВОЇНАМ і ТИЛОВИКАМ, котрі вже пішли,
многая літа тим, котрі живуть!

ШАНА і ПОВАГА ТИМ, ХТО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС!

З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

 

Президія АН ВО України

  • З Днем пам’яті та примирення і  Днем Перемоги!
 
Коментарі

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту