Головний учений секретар

Табачніков Станіславович Ісакович

Доктор медичних наук, професор, директор Українського науково-дослідного інституту соціальної й судової психіатрії та наркології МОЗ України, президент асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України, академік Академії наук вищої освіти України, віце-президент і головний учений секретар АНВО України

 

Народився 1 травня 1940 р. в м. Комсомольськ-на-Амурі Хабаровського краю.

У 1970 р. закінчив лікувальний факультет Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького (ДонДМІ). У 1973 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

20 липня 1984 р. ВАКом СРСР С.І. Табачнікову присуджено науковий ступінь доктора медичних наук, а 1986 р. він отримав наукове звання професора по кафедрі психіатрії. Станіслав Ісакович - засновник кафедри психотерапії та психіатрії ДонДМУ та з 1986 р. - завідувач кафедри психіатрії, психотерапії, медичної психології та наркології з курсом сексології. З 1978 р. по 1986 р. - перший заступник проректора з лікувальної роботи ДонДМІ. Упродовж 1989-1991рр. - президент медичних, медико-технічних кооперативів СРСР.

3 1992 р. і дотепер - президент Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.

Уперше в Україні проф. С. І. Табачніков організував Донецький психоаналітичний круг разом зі школою «Париж-8» (Франція) і розпочав підготовку кадрів із психоаналізу (1991).

З 20 грудня 1999 р. й донині - директор Українського науково-дослідного інституту соціальної й судової психіатрії та наркології МОЗ України (УНДІ ССПН), який є головним в Україні з проблем соціальної та судової психіатрії.

Станіслав Ісакович - лікар вищої категорії з психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії, має 41 рік стажу лікувальної роботи й 38 років педагогічного та наукового стажу. Під його керівництвом виконано та захищено 11 докторських і 17 кандидатських дисертацій. Він - автор шести монографій і понад: 400 наукових праць. З 2001 р. - академік Академії наук вищої освіти України. Із січня 2004 р. - засновник і академік-секретар Відділення проблем охорони психічного здоров'я АНВО України, а з 2006 р. й до сьогодні - віце-президент і головний учений секретар АНВО України С. І. Табачніков науковими працями зробив вагамий внесок у розвиток психогігієни, психопрофілактики й психотерапії. Неодноразово брав участь у міжнародних виставках "Вугілля-83" (м. Донецьк) і "Вугілля-85" (Чехословаччина), а також ВДНГ СРСР, УРСР з упровадження психогігієни та психопрофілактики у вугільній, суднобудівній, металургійній, хімічній, атомній промисловості, за що був нагороджений однією золотою та двома срібними медалями. Очолював медбригаду МОЗ України під час ліквідації наслідків аварії безпосередньо на Чорнобильській АЕС, пізніше був керівником реабілітаційно-оздоровчого центру для робітників ВО "Комбінат" (м. Чорнобиль) і ВО "Спецатом" (м. Прип'ять). За активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС його нагороджено медалями Президента України, почесними грамотами та подяками штабу Цивільної оборони СРСР, двома подяками Урядової комісії СРСР, пам'ятною медаллю, почесним знаком "Учасник ЛНА на ЧАЕС", подяками Ради Міністрів СРСР і Міністерства оборони СРСР та іншими.

 

На головну
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту