Імена славних сучасників. Випускники Національного університету біоресурсів і природокористування України

Шановні колеги і всі читачі сайту!

 

Популярне українське видавництво «Світ успіху» щойно (у листопаді 2013 року) випустило в світ унікальну книгу, присвячену славним особистостям нашої держави — випускникам Національного університету біоресурсів і природокористування України. Книга присвячена 115-й річниці університету, вона викликала непідробний інтерес у широкої аудиторії, паперовий наклад миттєво розійшовся, навіть частково не задовольнивши реальний попит.

Адміністрація сайту АН ВО України вирішила зробити і свій внесок, розширивши доступ до цього надзвичайно цікавого видання. Особливо враховуючи той факт, що у складі дійсних членів і членів-кореспондентів АН ВО України понад 15% - науково-педагогічні працівники НУБіП України.

У кольоровому виданні, ілюстрованому численними світлинами, викладена інформація про сучасний стан сільського господарства в Україні та перспективи його розвитку, про найвідоміші громадські організації — асоціації, союзи, спілки, які діють в аграрному секторі України, про розвиток аграрної науки в Україні, створення і становлення Національної академії аграрних наук України, про Національний університет біоресурсів і природокористування України, історію його створення і сьогодення.

Основна частина книги присвячена нарисам про випускників НУБіП України, які зробили вагомий внесок у розвиток аграрного сектору України, лісової галузі, представників політичної, економічної та ділової еліти України.

Книга розповідає про збереження та примноження природних багатств нашої країни, зокрема лісових, про виробництво та переробку сільськогосподарської продукції і продукції тваринництва, механізацію та автоматизацію сільськогосподарської галузі, ветеринарну медицину, успішні господарства, наукові установи та навчальні заклади з аграрної освіти, про передові технології, нові відкриття учених.

Усіма здобутками та досягненнями випускники НУБіП України завдячують рідному університету — професорсько-викладацькому складу, міцній матеріально-технічній базі, славним традиціям та особливому духу, що витає в його стінах.

© Випускники Національного університету біоресурсів і природокористування України. — К.: Світ Успіху, 2013. — 232 c.
На головну
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту