Відділення права

Курило Володимир ІвановичКУРИЛО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, віце-президент, академік АНВО України та Міжнародної кадрової академії, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, Відмінник освіти України, Лауреат Премії Ярослава Мудрого, почесний професор Запорізького національного університету.

 

Автор понад 250 наукових та навчально-методичних праць з адміністративного, аграрного, земельного, господарського серед яких, зокрема, 14 монографій, 9 підручників, 23 навчальних посібників, 4 збірники нормативно-правових актів. Співавтор 3-х законопроектів; 4-х відомчих інструкцій Мінагрополітики України.

Під науковим консультуванням та керівництвом академіка Курила В.І. підготовлено і захищено 3 докторських та понад 50 кандидатських дисертацій з юридичних наук за спеціальностями 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право, 12.00.06  – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право та 12.00.04 – господарське право та господарський процес, чим започаткована наукова школа адміністративно-правових досліджень в аграрному секторі економіки та сфері земельних ресурсів у НУБіП України.

Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни», Почесними Грамотами Кабінету Міністрів та Міністерства освіти і науки України, академічними нагородами, чисельними відомчими нагородами МВС та МО України, нагородами вітчизняних, міжнародних та іноземних військових та правоохоронних громадських організацій. За вагомий особистий внесок у відродження духовності українського народу нагороджений Орденами Святого Архистратига Михаїла, Святого Миколая Чудотворця, Святого Рівноапостольного Князя Володимира 2-го та 3-го ступеню Української православної церкви (КП).

 

 

На головну
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту